Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Bērnu nodaļa

Bērnu nodaļa

Pašiem mazākajiem mūsu klīnikā nodrošinām gan profilaktisko aprūpi, gan ārstēšanu – kā akūtu tā ilgstošu slimību gadījumā – jau no pirmajām dzīves nedēļām līdz pat 18 gadu vecumam. Valsts programmas ietvaros iespējams saņemt visas valstī paredzētās bezmaksas bērnu vakcīnas, gan gadījumos, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums, gan tad, ja Jūsu bērna profilaktisko aprūpi veic ‘”ARS” pediatri.

Mūsu klīnikas pediatri un bērnu speciālisti parūpēsies, lai mazuļa vizīte pie ārsta noritētu mierīgā atmosfērā, izvairoties no liekas trauksmes. Ja nepieciešams, pie saslimušā bērniņa pediatri dosies mājas vizītēs – arī vakara stundās līdz 20.00 un brīvdienās.

Tālrunis pediatra mājas vizīšu pieteikšanai:  +371 67 201 003

Veiksim veselības pārbaudi un dokumentu noformēšanu skolai, bērnudārzam, mācībām ārzemēs, izziņai imigrācijas dienestam u.tml.

Bērnu ārstu – speciālistu konsultācijas:

Diagnostiska bērniem:

Fizioterapija bērniem:

Bēbīšu skola “Skoliņa Oliņa”.

Bērniem piedāvājam arī mūsu Dienas stacionāra pakalpojumus – ja nepieciešamas injekcijas, intravenozas infūzijas u.c..

VIDEO:

  • Bērnu un pusaudžu veselības pārbaudes – Ieteicamie profilaktiskie veselības izmeklējumi bērniem un pusaudžiem.
  • Jaundzimušā pirmā patronāža – „Jaundzimušā aprūpe īpaši svarīga ir tieši pirmajās dzīves dienās, tāpēc uz mājām pie jaundzimušā bērniņa ir jāierodas pediatram vai ģimenes ārstam, kurš jaunajai māmiņai var sniegt dažādus padomus mazuļa aprūpē, novērtēt sadzīves apstākļus un pārliecināties, ka ar bērna veselību viss ir kārtībā” — stāsta Medicīnas centra ARS pediatre Dr. Astrīda Dzirniece.
  • Mazuļa ikdienas attīstības veicināšana – Handlinga un mikrologopēdu ieteikumi mazuļa attīstības veicināšanai.
  • ARS bērnu attīstības centrs. – Medicīnas centra ARS Bērnu attīstības centrā (adrese R.Blaumaņa iela 11/13, Rīga) vienkopus ir pieejami mikrologopēdi, logopēdi, bērnu un pusaudžu psihiatrs, bērnu emocionālās audzināšanas nodarbības, fizioterapija zīdaiņiem, bērniem un skolēniem, hendlinga un bobata nodarbības, bēbīšu skoliņa “Skoliņa Oliņa”.
  • Bērnu un pusaudžu psihiatrs – Pieaugušie nedrīkst ignorēt bērna uzvedības un garastāvokļa izmaiņas, mācīšanās traucējumus, sociāli nepieņemamu uzvedību, vēlmi būt sliktam, vienaldzību, interešu zudumu, skumjas, interesi par nāvi u.tml. Pieaugušo pienākums ir sekot līdzi ne tikai bērna fiziskajai, bet arī garīgajai un emocionālajai attīstībai, un nepieciešamības gadījumā griezties pēc palīdzības pie bērnu un pusaudžu psihiatra.
    Bērnu un pusaudžu psihiatre Dr. Gunta Krūtaine pacientus konsultā Tālrunis Medicīnas centra ARS filiālē, Bērnu attīstības centrā – R.Blaumaņa ielā 11/13, Rīga, tālrunis: 27 827 224, 67 699 369.