Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS
Vēnu operācijas

Vēnu operācijas

Mūsu klīnikā tiek veiktas vēnu operācijas ar lāzera un mikroķirurģijas metodēm. Operācijas veic Dr. Med. S. Kovaļovs, kurš jau ilgus gadus ir P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas asinsvadu ķirurģijas nodaļas ķirurgs un uzkrājis lielu pieredzi, tai skaitā ārstējot komplicētus artēriju un vēnu saslimšanu gadījumus.

Visās operācijās piedalās anesteziologs, kurš uzmanīgi seko pacienta stāvoklim, pārraugot atsāpināšanu un panākot maksimālu komforta stāvokli.

Pēc operācijas pacients atpūšas komfortablā vienvietīgā vai divvietīgā palātā, bet jau dažas stundas vēlāk var doties mājās, atgriežoties uz kontroles vizīti pēc 2 nedēļām.

Par sagatavošanos operācijai vairāk lasīt šeit >>>.

VIDEO:

Vēnu ārstēšanas iespējas skaidrosim raidījumā “Laimīgs un vesels!” – LNT raidījuma „Laimīgs un vesels” īpašais ciemiņš – pirmskolas skolas skolotāja Rasma.
Medicīnas sabiedrības ARS terapeite Lāsma Četverga uzklausot Rasmas sūdzības nozīmē nepieciešamo ārstēšanas plānu – vizīti pie flebologa, asinsvadu ķirurgs Dr.med. Sergeja Kovaļova. Tiek veikta kāju vēnu USG pārbaude un noteikta ārstēšana – vēnu lāzeroperācija.

Cenrādis