Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Veselības pārbaudes programmas (check-up)

Ja vēlaties ilgtermiņā uzturēt savas dzīves kvalitāti, ļoti liela nozīme ir regulārām profilaktiskajām veselības pārbaudēm.

Medicīnas sabiedrība ARS ir izveidojusi īpašas veselības pārbaudes programmas (check-up), kas ļauj ātri un kvalitatīvi izvērtēt tavu veselības stāvokli, lai savlaicīgi novērstu iespējamo slimību attīstības risku.

 Mamografija_ARS  Veloergometrija_ARS

Katras programmas galvenais mērķis ir pēc iespējas ātrāk un precīzāk noteikt un novērst iespējamos riska faktorus, izmantojot jaunākās  agrīnās diagnostikas un profilakses iespējas:

  • Veselības pārbaudes pamatprogramma. Piemērota ikvienam, bez īpašām sūdzībām, bet kuriem ir vēlme gūt vispārēju un profesionālu veselības stāvokļa novērtējumu. Programmā – sirds veselības pārbaude, vēdera dobuma sonogrāfija, plašas asins un urīna analīzes, digitālais plaušu rentgens u.c.
  • Ieteicamā veselības pārbaudes programma. Vispārēja veselības pārbaude ar paplašinātu izmeklējumu klāstu, sirds un asinsvadu slimību, vēža un osteoporozes riska izvērtēšanu. Papildus – veloergometrija, acs diagnostika u.c.
  • Paplašinātā veselības pārbaudes programma. Visaptveroša veselības pārbaude sniedz maksimālu informāciju par pacienta veselību. Programmā papildus iekļauta arī vairogdziedzera sonogrāfija, kāju vēnu, galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfija un sirds ehokardiogrāfija, u.c.

Veselības pārbaude sākas ar vizīti pie terapeita, kurā apkopojam sūdzības par veselību, ziņas par izslimotajām slimībām, darba un dzīves ritmu, fizisko pašsajūtu, ģimenes anamnēzi (iedzimto slimību vēsturi, ar ko ir slimojuši vecāki un vecvecāki), kā arī precizējām finansiālās iespējas, cik daudz katrs var atļauties ieguldīt savā veselībā. Ieteicams ņemt līdzi pēdējā gada laikā veikto izmeklējumu rezultātus, lai bez liekas nepieciešamības nav jāveic atkārtoti izmeklējumi.

Parasti piemērotākās veselības pārbaudes programmas (check-up) izvēle atklājas tieši pirmajā vizītē. Programmas ir izveidotas tāpēc, lai katrs varētu saprast, cik viņam varētu izmaksāt veselības pārbaude. Ja izmeklējumu laikā tiek konstatētas kādas novirzes no normas – tiek nozīmēti papildus izmeklējumi.

Veselības pārbaudes programmām lūdzam pieteikties pa tālruņiem: 67 201 007 vai 27 827 224

VIDEO:

Veselības pārbaudes programma (check-up) – Ja vēlaties ilgtermiņā uzturēt savas dzīves kvalitāti, ļoti liela nozīme ir regulārām veselības pārbaudēm (check-up).
Medicīnas sabiedrība ARS ir izveidojusi īpašas veselības pārbaudes programmas(check-up) , kas ļauj ātri un kvalitatīvi izvērtēt tavu veselības stāvokli, lai savlaicīgi novērstu iespējamo slimību attīstības risku.

Cenrādis

 OCT_ARS  Neirologs Dr.Gaļina Baltgaile_ARS
 Magnētiskā rezonanse_ARS  Muguras rentgens_ARS
 Flebologs Dr.Sergejs Kovalovs_ARS  Datortomogrāfija_ARS