Piesakies vizītei: + 371 67 201 007 vai elektroniski aaa Seko ARS

Tava pastāvīgā mītnes valsts ir Lielbritānija?

 

Izmanto savas tiesības atgūt izdevumus par medicīniskajiem pakalpojumiem!

Jaunā Eiropas Savienības direktīva paredz, ka pacientam ir tiesības izvēlēties pakalpojumu sniedzēju ikvienā Eiropas Savienības valstī un saņemt atmaksu, ko par pacietu būtu maksājis NHS savas sistēmas ārstiem.

Veselības aprūpes pakalpojumi, kuri pakļaujas atmaksai:

  1. Neatliekamā vai tūlītēji nepieciešamā medicīniskā palīdzība akūtu problēmu gadījumā.
  2. Ambulatorie pakalpojumi. Šajā kategorijā ietilpst, piemēram, ārstu konsultācijas, dažādu veidu diagnostika, zobārstniecības pakalpojumi, manipulācijas un operācijas dienas stacionāra ietvaros* (*neiekļaujot nakšņošanu stacionārā) kā ceļu artroskopiskās operācijas, vēnu operācijas, redzes korekcijas operācijas u.c.
  3. Stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi*. Šajā kategorijā ietilpst pakalpojumi, kuri paredz stacionēšanu vismaz uz vienu nakti.
*Lai atgūtu izdevumus par šiem pakalpojumiem, var būt nepieciešama Lielbritānijā izsniegta atļauja šāda pakalpojuma saņemšanai. Tāpēc iesakām vērsties pie konsultanta jau pirms došanās pēc šīs atļaujas un ceļojuma plānošanas.
!!! Atmaksai pakļaujas pakalpojumi, kuru saņemšanai ir medicīniskas indikācijas, nevis tie, kuri tiek veikti estētiskos un skaistumkopšanas nolūkos.

Papildu informāciju par naudas atgūšanu meklē šeit. 
MedRefund_2016.png_1